Yasak aşk yaşayıp imam nikahı kıydığı iddia edilen Doğuş, ailesiyle poz verdi

Buca Haber Kasım 06, 2023

Show TV'de yayınlanan 'Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme' programına çıkan Esra isimli bir kadın, 9 yıldır evli olduÄŸu ve 2 çocuk babası olan TV sunucusu DoÄŸuÅŸ ile yasak aÅŸk yaÅŸadıklarını ve dini nikah kıydıklarını iddia etti. Hakkındaki yasak aÅŸk iddialarına günlerce sessiz kalan ve boÅŸanacağı konuÅŸulan DoÄŸuÅŸ, ailesiyle birlikte poz vererek iddialara yanıt verdi.

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına çıkan Esra ismindeki bir kadın, 9 yıldır sunucu HoÅŸkeden Hidayetkızı ile evli olan 2 çocuk babası DoÄŸuÅŸ ile yasak aÅŸk yaÅŸadıklarını hatta dini nikah kıydıklarını ileri sürdü. Günlerdir hakkındaki yasak aÅŸk iddiasına sessiz kalan ve eÅŸiyle boÅŸanacağı konuÅŸulan DoÄŸuÅŸ, ailesiyle poz vererek adeta söylentilere son noktayı koydu.

 

"DOÄžUÅž'LA Ä°MAM NÄ°KAHI KIYDIK"

Yıllardır tanıdığı DoÄŸuÅŸ'la 2020'de karşılaÅŸtıklarını ve iliÅŸki yaÅŸamaya baÅŸladıklarını iddia eden Esra Hanım, "DoÄŸuÅŸ evliliÄŸi için 'AnlaÅŸamıyorum, mutlu deÄŸilim. Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum' dedi. Çocuklarına çok düÅŸkün bir baba. Bana 'bu zamana kadar sen niye karşıma çıkmadın, seninle evlenirdim' demiÅŸti. Beni gördüÄŸünde çok etkilenmiÅŸ sonra da görüÅŸmeye baÅŸladık ve sevgili olduk. DoÄŸuÅŸ bana 'karıcığım' derdi ve birkaç kez benim evimde kaldı. DoÄŸuÅŸ sürpriz yapıp eve hoca getirmiÅŸ ve dini nikah bile kıydık" dedi.

Yasak aşk yaşayıp imam nikahı kıydığı iddia edilen Doğuş, ailesiyle poz verdi

DOÄžUÅž'TAN AÄ°LE POZU

Karısıyla boÅŸanacağı yönünde haberler çıkan ve Esra Hanım'ın iddialarına sessiz kalan DoÄŸuÅŸ, Instagram hesabından ailesiyle çektirdiÄŸi bir fotoÄŸrafı paylaÅŸarak "Sizi seviyorum ailem" notunu yazdı. DoÄŸuÅŸ bu paylaşımıyla eÅŸiyle arasında bir sorun olmadığını da gözler önüne serdi.

Paylaş

Buca nöbetçi eczaneleri
Altın Fiyatları